Kadının toplumsal hayattaki yerini ve statüsünü güçlendirmeyi hedefleyen Legnodeco, el emeği ürünleri bir araya getiriyor. 

Giyimden, takı ve aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden, aydınlatma, tasarım ürünlerine kadar pek çok alt kategorilerde toplanan ürünler arasında ihtiyacınıza yönelik olarak tercih yapabilirsiniz.

 

Kadın girişimcilerin hazırladığı; aksesuar, saat, sağlık ve kozmetik ürünleri aracılığıyla her türlü kişisel bakımınızı yaparken tarzınıza yeni bir soluk katabilirsiniz.

Pek çok farklı alandaki ürün ihtiyaçlarınızı kalite, şıklık ve işlevsellik garantisiyle karşılamanız mümkün hale geliyor. Sadece sizin değil, sevdiklerinizin de ihtiyaçlarını karşılamak ya da onları mutlu edecek küçük sürprizler yapmak için de bu kategoriye göz atabilir, ürünleri yakınlarınız için güzel birer hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

Kadınların girişimcilik yoluna girmelerini teşvik eden ve bu yola giren kadınları sonuna kadar destekleyen Legnodeco, kadın girişimcilere destek programı kadınların gerek ekonomik gerekse toplumsal anlamda güçlenmesini sağlıyor. Aktif kadın girişimcilere arka çıkan Legnodeco, kadın girişimciler kategorisi bu anlamda sosyal bir ağ olmayı hedefliyor.

Sizler de bu kategoriyi ve ürünleri inceleyerek söz konusu cesur ve girişimci kadınların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Onların ekonomik yaşamda kendilerine kalıcı bir yer edinmelerine yardımcı olmak istiyorsanız kadın girişimciler kategorisi altında sıralanan yüzlerce farklı ürünü inceleyerek ihtiyacınıza olduğu kadar zevk ve beğenilerinize uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Legnodeco tarafından hazırlanan güncel kampanyalar eşliğinde kadın girişimciler kategorisinde yapacağınız avantajlı alışverişler sayesinde hem kendinizi hem de girişimci kadınlara kalıcı bir destek verebilirsiniz.